Kilka słów do Wyjątkowej Osoby

Dzień Mamy już dawno za nami, a ja jak zwykle spóźniona. Ale mam nadzieję kochana Mamusiu, że mi wybaczysz, w końcu to u nas rodzinne 😉

Lubię nietypowe prezenty, więc mam nadzieję, że nie pogniewasz się na mnie, że w ten właśnie sposób przedstawiam Cię całemu światu 🙂 Ale wiem też, że nie przywiązujesz wagi do prezentów w formie materialnej i właśnie dlatego zdecydowałam się na taki rodzaj podziękowania Ci za to, że jesteś najlepszą Mamą na świecie!

Dziękuję Ci Mamusiu za to, że jako moja najlepsza przyjaciółka zawsze masz dla mnie czas, chętnie doradzasz 😉 i zawsze służysz pomocą akceptując jednocześnie moje wybory.

Dziękuję za to, że jako moja najwierniejsza fanka wspierasz wszystkie moje pomysły i angażujesz się w nie, motywując do dalszego działania i dodając skrzydeł w chwilach zwątpienia.

Dziękuję, że mnie zaplanowałaś 🙂 , rodziłaś w bólach, że mnie ukształtowałaś i przekazałaś wartości, którymi powinnam się kierować.

Jesteś współautorką moich życiowych sukcesów.

To dzięki Tobie jestem jaka jestem.

Kocham Cię Mamusiu :*

PortretFotografia rodzinna, reportażFotografia dziecięca, reportażFotografia rodzinna, reportażFotografia rodzinna, reportażFotografia rodzinna, reportażFotografia dziecięca, portret reportażowyPortret reportażowy

Powrót na górę Kontakt

Twój e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany Wymagane pola są oznaczone *

*

*