Pierwsze kroki w fotografii noworodkowej – warsztaty z Karoliną Piórkowską

31 maja miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w warsztatach noworodkowych organizowanych przez Akademię Foto (www.akademia-foto.pl) i prowadzonych przez genialną ‚zaklinaczkę’ maluchów i fotograficzne guru w dziedzinie fotografii noworodkowej Karolinę Piórkowską (Fotografia Karolina Piórkowska). Ach, co to było za przeżycie! Móc poznać wszystkie tajniki fotografii noworodkowej, od usypiania maluszków zaczynając, przez układanie, dobieranie dodatków, a na warsztacie fotograficznym kończąc, móc ‚współpracować’ z prześliczną, maleńką 5-cio dniową modelką, i w końcu, móc wykorzystać zdobytą wiedzę i podszkolić warsztat pod okiem prawdziwej Mistrzyni – a wszystko to w przemiłej artystyczno-fotograficznej atmosferze – to naprawdę bezcenne przeżycie!

Jak wiadomo jestem fotografem specjalizującym się (i zakochanym) w fotografii dziecięcej. Sama jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci, więc mogłabym z czystym sumieniem stwierdzić, że opieka nad maluszkami jest mi bardzo dobrze znana, ba, nawet jestem w niej ekspertem (tak, jak miliony innych mam na całym świecie 😉 ). Jednak w temacie fotografii noworodkowej było dla mnie bardzo ważne, aby móc podpatrzeć pracę profesjonalnego fotografa noworodkowego, tak, by w przyszłości tworzyć przepiękne kadry uroczych maluszków, ale w sposób zapewniający tym maleńkim modelom jak największy komfort i bezpieczeństwo. Całą tą wiedzę, jak również możliwość wykorzystania zdobytych informacji w praktyce uzyskałam na warsztatach z Karoliną. Bogatsza o nowe i jakże cenne doświadczenia rozpoczynam nowy rozdział w mojej fotograficznej przygodzie – fotografowanie noworodków.

fotografia noworodkowa, portretfotografia noworodkowa, portretfotografia noworodkowa, portretfotografia noworodkowa, portretfotografia noworodkowa, portretfotografia noworodkowa, portretfotografia noworodkowa, portretfotografia noworodkowa, portretfotografia noworodkowa, portretfotografia noworodkowa, portretfotografia noworodkowa, portret czarno-biały

Powrót na górę Kontakt

Twój e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany Wymagane pola są oznaczone *

*

*