Fabianek – sesja noworodkowa i baaardzo rodzinna Kraków

Słowem wstępu, czyli jak to jest z tym blogiem…

Jak pewnie wiecie, fotografia stanowi bardzo ważny element mojego życia. Mam nadzieję, że da się to wyczytać z szeroko pojętych treści, które tutaj zamieszczam. Tyle, że nie zamieszczam ich zbyt wiele i z pewnością nie tak często, jak bym chciała. W natłoku obowiązków strona stoi odłogiem i nie ukrywam, że trochę mi z tym źle, że nie mogę się z Wami dzielić radością z tego, co tworzę. Ale żeby się zbyt długo nie tłumaczyć, kolejny raz obiecuję poprawę, wprowadzenie planu naprawczego itp. Mam nadzieję, że z czasem będzie mnie tu więcej, że Was będzie jeszcze więcej i że z chęcią będziecie tu powracać!

A teraz do sedna… czyli sesja noworodkowa Fabianka!

Fabianek, dwutygodniowy okruszek, z początku zaskoczył mnie stoickim spokojem i pełnym przygotowaniem do roli modela 🙂 Jednak po kilku udanych kadrach, szeregu moich zachwytów, jaki on piękny, grzeczny, idealny (mogłabym nadal wymieniać), i w końcu po skromnym upomnieniu jego Rodziców, żeby ‚nie zapeszyć’, Fabianek – model idealny – zdecydował, że troszkę utrze nam nosa 😉 Ale nic tam, uzbrojeni w telefony i aplikacje do usypiania, niezawodną suszarkę i w końcu – w Fabiankową Mamę, która spieszyła z zapasami nie tylko upragnionego mleczka, ale przede wszystkim z całą masą przytulasów i głaskaczów, daliśmy radę!

Stylizowana sesja noworodkowa – a gdzie tu miejsce na naturalność?

Często podkreślałam przy okazji moich wpisów, że bardzo lubię naturalne sesje. Takie, gdzie poza wszystkimi rekwizytami, tłami i ubrankami tak naprawdę najbardziej liczą się emocje. Ale w swojej pracy staram się łączyć swoje upodobania z oczekiwaniami klientów. Fabiankowa Mama miała od początku nakreśloną wizję tej sesji, co na pozór mogło odrobinę ograniczyć moje twórcze zapędy, ale w efekcie końcowym – jak subiektywnie stwierdzam – na bazie stylizowanej sesji noworodkowej powstał piękny obraz pięknej Rodziny z naturalnością i emocjami przemyconymi w tle 🙂 A zresztą, oceńcie sami 😉

Powrót na górę Kontakt

Twój e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany Wymagane pola są oznaczone *

*

*