Oliwierek i spółka czyli stylizowana sesja noworodkowa z elementami rodzinnej sesji lifestyle w Krakowie

Oliwierka i jego rodzinkę odwiedziłam, kiedy Oliś miał zaledwie dwa tygodnie. Aż wstyd się przyznać, że ten maleńki bohater sesji noworodkowej ma już prawie rok (!!!), a ja dopiero teraz publikuję ten post, ale ważne, że w końcu się udało! Ważne, ponieważ przez ten wpis chcę Wam pokazać, że poza nieukrywaną uciechą wynikającą z samej kwestii fotografowania maluchów i ich rodzin, jest jeszcze coś, co mnie bardzo cieszy… W trakcie tzw. sesji stylizowanych staram się złapać i zarejestrować choć kilka krótkich momentów, które nie są ustawiane, aby następnie stworzyć z nich reportaż, będący częścią Waszej historii. Ta historia opiera się na emocjach, a jak już pewnie wiecie – emocje w fotografii są dla mnie najważniejsze – i właśnie dlatego zdjęcia reportażowe mają dla mnie ogromną wartość. I myślę, że dla Was też. Staram się kontynuować moją praktykę i pomimo wykonywania zdjęć stylizowanych, które same w sobie też są piękne, w ramach każdej sesji staram się złapać kilka naturalnych ujęć. Efekty mojej pracy będziecie mogli śledzić w kolejnych postach, które już niebawem pojawią się na stronie.

A wracając do sesji właśnie, to w tym moim zamiłowaniu do zdjęć reportażowych bardzo pomógł mi główny bohater sesji – Oliwierek. Choć w dniu zdjęciowym miał jedynie dwa tygodnie, co początkowo dało mi pewność, że efektem sesji będą wystylizowane portrety śpiącego Olisia, mój mały model szybko dał mi do zrozumienia, że nie interesują go żadne udawane kadry ‚na śpiąco’, pozwalając mi uchwycić tylko klika takich momentów. W zamian jednak, z szeroko otwartymi oczyskami obdarował nas feerią min (w tym uśmieszków, grymasów, nie obyło się też bez łez) i zachowań, które umożliwiły stworzenie poniższej historii. Mam nadzieję, że Wam też się spodoba!

noworodkowa sesja typu lifestyle, naturalna sesja rodzinna, portret czarno-białynoworodkowa sesja typu lifestyle, naturalna sesja rodzinnanoworodkowa sesja typu lifestyle, naturalna sesja noworodkowanoworodkowa sesja typu lifestyle, naturalna sesja noworodkowanoworodkowa sesja typu lifestyle, naturalna sesja noworodkowa, fotografia detalunoworodkowa sesja typu lifestyle, naturalna sesja rodzinna, portret czarno-białynoworodkowa sesja stylizowana, portretnoworodkowa sesja stylizowana, portretnoworodkowa sesja stylizowana, portretnoworodkowa sesja stylizowana, portretnoworodkowa sesja typu lifestyle, naturalna sesja noworodkowanoworodkowa sesja stylizowana, portretnoworodkowa sesja stylizowana, portretnoworodkowa sesja stylizowana, portretnoworodkowa sesja stylizowana, portretnoworodkowa sesja typu lifestyle, naturalna sesja rodzinna, portret czarno-białynoworodkowa sesja typu lifestyle, naturalna sesja rodzinnanoworodkowa sesja typu lifestyle, naturalna sesja rodzinnanoworodkowa sesja typu lifestyle, naturalna sesja rodzinnanoworodkowa sesja typu lifestyle, naturalna sesja noworodkowa, fotografia detalunoworodkowa sesja typu lifestyle, naturalna sesja rodzinna, portret czarno-białynoworodkowa sesja typu lifestyle, naturalna sesja rodzinnanoworodkowa sesja typu lifestyle, naturalna sesja rodzinna

Powrót na górę Kontakt

Twój e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany Wymagane pola są oznaczone *

*

*